Бази відпочинку на Азовському морі. Azovie.com.ua

У кожного з нас літо в першу чергу асоціюється із відпочинком з сім’єю та друзями на морі. Це те, що ми плануємо, починаючи з перших промінів сонця, і те, що згадуємо потім весь рік. З радісними літніми днями та довгими зоряними ночами пов’язані найтепліші наші спогади. «Куди б поїхати в цьому році?»– питання актуальне та подекуди дуже проблематичне.

Щороку популярність Азова зростає. Хтось мандрує кримськими горами, хтось загорає на пляжах Туреччини та Єгипту, а хтось згадує чудові дитячі роки і їде з сім’єю на Азов. Пропонуємо до Ваших послуг б/в «Волна», яка знаходиться в селищі Мелекино (15 км від Маріуполя, Україна). Наші котеджі стоять на самому березі моря, тож можна забути про довгу виснажливу дорогу в забитих маршрутках. Також у нас є власний піщаний пляж, чистий та просторий.

Якщо Ви плануєте поїхати на море з сім’єю та маленькими дітьми – то кращого місця годі шукати. Азовське море порівняно неглибоке, а влітку прогрівається до 28-30 градусів по Цельсію. Переважну більшість часу море спокійне. Тож малеча зможе купатися цілими днями, а батькам не потрібно буде переживати за їхню безпеку. Після того, як будуть збудовані пісочні замки, а купання в морі вже виснажить, можна піти на дитячу театральну виставу чи порозважатись на атракціонах. Сумувати часу не буде.

База відпочинку «Волна» має демократичні ціни, але сервіс у нас на найвищому рівні. За додаткову платню є можливість замовити проживання з харчуванням. Якщо ж Ви вирішили готувати самостійно, то для цього є всі необхідні умови. Протягом усього літнього сезону працюють продуктові та промислові базари, на яких можна придбати дешеві та якісні товари. Це є ще однією суттєвою перевагою, адже поїздка на Чорне море коштує в рази дорожче. Бази відпочинку на Азовському морі сподобаються тим, хто втомився від суєти та хоче відпочити від галасу і насолодитися спокійним життям. Ідеальне місце, щоб вдихнути свободу на повні груди. Ми з нетерпінням чекаємо на Вас! До нових незабутніх зустрічей!


Базы на Азовском море...